Ще у листопаді 2018 року було проведено спільну нараду, в якій взяли участь представники Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області та представники Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості. За результатом обговорень було вирішено, що відділ державної виконавчої служби буде направляти до центру зайнятості боржників для вирішення питання їх працевлаштування, адже від своєчасної сплати аліментів залежить добробут дітей. А від того, який внесок ми внесемо в їх розвиток, виховання, таке майбутнє вони створюватимуть.

З метою консолідації зусиль Сторін щодо формування сприятливого середовища та забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості різних соціальних груп та вікових категорій населення у січні 2019 року між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України підписано Меморандум про співробітництво.

Для реалізації даного Меморандуму директор Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Ніна Принц та начальник Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Сергій Федорчук провели робочу зустріч. та домовились взаємодіяти у напрямку організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, інших органів, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

До того ж якщо боржник не знайшов роботу, він завжди може звернутися до центру зайнятості. При неможливості працевлаштуватися за наявним фахом, ми забезпечимо професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації з можливістю отримання навичок нового виду професії або підвищення кваліфікації за вже наявним фахом.

Анонс/Подія: 
Подія