Навіщо потрібна робота?  Що я люблю робити? Які професії я знаю? Сьогодні відповідь на ці та інші питання шукали учні 7, 8 та 9 класів Одеського ліцею "Олімпієць" спортивного напрямку Одеської міської ради за допомогою фахівця з профорієнтації Олени Пейчевої та інтерактивного заходу до Дня захисту дітей «Погляд на професію та її вибір».

Навіть в такій, серйозній справі, як вибір майбутньої професії можна знайти нагоду для ігор і розваг. Адже інформація найкраще запам'ятовується коли весело, коли є виклик. Так, дитина краще зрозуміє, які у неї сильні сторони, дізнається, які навички потрібні конкретним фахівцям, дивиться на свої навички як на професійні.

 «Мені подобається малювати. Де я можу це застосувати? Які є пов’язані з малюванням професії?». Такі питання часто ставлять діти. Під час участі у психологічних та профорієнтаційних тестах вони дізнаються, що є люди різного типу. Для деяких важливо щось робити руками, такі діти хочуть стати кухарями, перукарями, для інших – мистецтво, або наука.

Одне з завдань тренінгу – скласти свій психологічний портрет. Комусь воно здалось важким, комусь далося легко, але, врешті, всі впоралися із завданням. «Цей тренінг – класна штука! Не тільки корисно, але й цікаво! Дякуємо! Приходьте ще!» – найприємніші слова для наших фахівців.

Анонс/Подія: 
Подія