ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

З А П Р О Ш У Є:

з 31.01.2022 року

НА НАВЧАННЯ

в ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

«ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ»

за короткостроковими програмами:

  • «РРО для ФОП (реєстратори розрахункових операцій для фізичних осіб підприємців)» /робота з касовими апаратами/, термін навчання - 36 год.
  • На сьогодні в зв’язку зі змінами у законодавстві щодо касової дисципліни, питання використання суб’єктами господарювання РРО (касові апарати) при проведенні розрахунків за товари та послуги - є нагальним та актуальним. Здійснення діяльності з реалізації товарів, послуг терміново потребує певних знань, умінь та навичок.

Програма «РРО для ФОП» передбачає вивчення порядку реєстрації «касових апаратів» та особливостей їх використання.

  • «Мале підприємництво на селі. Новітні прогресивні технології на сільськогосподарському підприємстві», термін навчання - 36 год.
  • Програма спрямована на підвищення кваліфікації працівників у галузі сільського господарства, малого фермерства, а також для можливості створення малого бізнесу на селі, передмісті та містах. Передбачає набуття знань з використання інноваційних технологій у рослинництві (селекція, генна інженерія, органічне землеробство, сівозміни в землеробстві, мікрозрошення, ІТ-технології, нанотехнології) та у тваринництві (біотехнології, племінна робота, системи годівлі, техніко-технологічне забезпечення, ресурсозберігаючі технології).
  • «Основи 3D-друку»,  термін навчання - 22 год. (очно)

Програма передбачає теоретичне та практичне оволодіння комп’ютерними технологіями, програмним забезпеченням 3D-друку, набуття ІТ-навичок.

3D-друк є однією з найбільш захоплюючих новітніх технологій, доступних сьогодні. Саме 3D-друк стає обов’язковою складовою сучасного виробничого процесу в різних галузях – наука, техніка, промисловість, інженерія, медицина (стоматологія, пластична хірургія, виготовлення протезів тощо), мистецтво, архітектура, археологія, кіноіндустрія, музейна справа, дизайн, індустрія розваг тощо.

Нові знання та навички з використання 3D-принтерів та 3D-сканерів стануть в нагоді як безробітним, що бажають підвищити свій кваліфікаційний рівень, так і зайнятим особам в зазначених вище сферах. Навчання за програмою «Основи 3D-друку» проходить за очною формою в ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» (адреса: м.Одеса, вул.І.Рабіна, 18а).

Запрошуємо на навчання - безробітних, осіб в пошуку роботи,

громадян, що планують створення, або вже здійснюють господарську діяльність,

а також роботодавців - до плідної співпраці та підвищення кваліфікації працівників.

Звертатись до найближчого центру/філії зайнятості, або за тел.:

(048)705-12-91, 705-12-97 – відділ організації профнавчання Одеського ОЦЗ;

(048)705-44-09, 705-44-11 – навчальний заклад - ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».

Анонс/Подія: 
Анонс події