Героїня нашої розповіді Алла Кушнір мріяла саме про таку професію дуже давно, але не прості життєві та сімейні обставини не дозволяли рухатись в цьому напрямку. Але на щастя звернулась за допомогою до Балтської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, де одразу запропонували пройти професійну підготовку в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, як особі, яка не має професії. Погодилась і не пожалкувала жодного разу, як розповідає Алла.

Тут її зустріли не тільки фантастичні умови навчання та проживання, про які навіть і не гадала, але і уважні та досвідчені педагоги, справжні майстри своєї справи. Під керівництвом майстра виробничого навчання Ганни Олександрівни Ковальчук успішно опанувала не тільки вимоги навчальної програми, але значно більш глибокими знаннями та навичками, якими щиро ділиться з учнями педагог. Відшліфувати майстерність та вдосконалити вміння  довелося на потужному та всім відомому виробництві «Грегорі Арбер» (м. Одеса), від якого отримала пропозицію подальшого працевлаштування. Після успішного завершення виробничої практики здала державну кваліфікаційну атестацію та отримала омріяне свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка. А от працювати вирішила все ж таки за місцем проживання на ТОВ «Балтська хутрова фабрика». Ну що ж, все лише тільки починається…

Швачка – одна із стародавніх професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. Спочатку це була ручна праця, а з появою швейних фабрик вона набула механізованих форм. У наші дні існує не така велика кількість професій, в яких могли б повністю реалізувати свої творчі здібності представниці жіночої половини людства. Професія швачка підійде для жінок, вимушених по тим чи іншим обставинам перебувати вдома. Дана спеціалізація у всі часи була дуже затребувана, адже швацькі вироби супроводжують людину на протязі усього життя. Багато людей помилково вважають, що швачки займаються лише пошиттям одягу. Але це зовсім не так. Вони також можуть виготовляти шкіряні вироби, взуття, а ще автомобільні та інші чохли. Сумки – це теж справа робочих рук швачок. Чим корисна професія швачки? Звичайно ж тим, що можна шити не тільки на замовлення клієнтів, заробляючи гроші, але й одягати себе, а також всю сім’ю. Професійні швачки займаються пошиттям одягу на замовлення, розробляючи власні унікальні моделі одягу. 

Анонс/Подія: 
Подія