Сьогодні, в умовах карантинних обмежень та воєнного стану, актуальною стає підготовка робітників, затребуваних у різних галузях економіки,  у взаємодії з закладами освіти.

З метою організації роботи щодо видачі ваучерів співробітники Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості: в.о. директора Ніна Принц та  начальник відділу кар’єрного консультування Анастасія Земляна-Украінчук провели зустрічі з керівниками закладів освіти міста, ліцензованих для навчання за ваучером.

Очільникам Білгород-Дністровського коледжу природокористуваня, будівництва та комп’ютерних технологій, Білгород-Дністровського економіко-правового фахового коледжу, Білгород-Дністровського морського рибопромислового фахового коледжу, ДНЗ «Білгород-Дністровського професійно-будівельного ліцею» були надані консультації щодо механізму отримання ваучера, категорій осіб, які мають право ним скористатися  та нюансів  організації навчання за ваучером у закладах освіти. Була надана інформація й стосовно Кваліфікаційного центру з присвоєння /підтвердження  кваліфікації за професією «Електрогазозварник»  та  проведення спеціального навчання з охорони праці на базі в Одеського центру професійно-технічної освіти  ДСЗ.

Спілкування відбулося у форматі активного діалогу, були обговорені основні аспекти активних програм зайнятості та налагоджено подальшу співпрацю для підвищення конкурентоспроможності зайнятого та незайнятого населення на регіональному  ринку праці.

Анонс/Подія: 
Подія