Важливою формою інформування населення про послуги державної служби зайнятості є проведення виїзних акцій мобільного центру зайнятості. Це сучасна форма взаємодії центру зайнятості з населенням для оперативного та доступного інформування про соціальні послуги державної служби зайнятості. 

Протягом червня 2019 року фахівці Подільського міськрайонного центру зайнятості разом з директором Кунаренко О.М. зробили 2 виїзних акцій мобільного центру зайнятості для мешканців с. Нестоїта та с. Стара Кульна ОТГ Куяльницької сільської ради Старостинського округу, які відвідали близько 100 сільських мешканців.

Мета заходу – надання інформаційних та консультаційних послуг сільським жителям.

Зайнятість жителів села на сьогодні є чи не найважливішим завданням служби зайнятості, адже переважна більшість безробітних – це сільські мешканці. Сільське безробіття є проблемним питанням, тому і влада на місцях, і служба зайнятості, використовуючи економічні важелі впливу, розширюючи спектр послуг не тільки для безробітних, а й для всіх жителів села, шукають шляхи зменшення рівня безробіття.

Фахівці центру зайнятості Мамулат Н.О., Рак М.О., Гузенко О.С., Чебан С.В. поінформували учасників заходу про умови реєстрації в службі зайнятості, перелік послуг, якими можуть скористатися шукачі роботи, зокрема, звернули увагу відвідувачів на можливість навчання та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості, отримання ваучера особами, яким виповнилось 45 років. Про наявність вільних робочих місць на підприємствах району та області.

Також відвідувачі були проінформовані про те, що службою зайнятості активно впроваджуються сучасні електроні сервіси. Електрона черга для реєстрації безробітних, електронний кабінет шукача роботи та електронний кабінет роботодавця вже зараз доступні на офіційному сайті Державної служби зайнятості України.

В роботі мобільного центру активно взяли участь роботодавці: СВК "Дружба  народів", КУЯЛЬНИЦЬКА СІЛЬРАДА, СТОВ "Старокульнянське".

Такий спосіб інформування населення про можливості державної служби зайнятості для більшості громадян, сільських мешканців, зменшує бар’єр їх пасивності та активізує пошук роботи.

Подільський міськрайонний центр зайнятості досяг істотних здобутків у вирішенні проблеми зайнятості на селі завдяки організації та проведення громадських робіт, ціль яких – забезпечити матеріальну підтримку безробітним громадянам, зберегти їх мотивацію до праці, а також покращити стан соціальної інфраструктури села та навколишнього середовища. 

Анонс/Подія: 
Подія