3 жовтня 2018 року о 14:00 на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» відбудеться профорієнтаційний захід «Місто майстрів».   Його організаторами є Одеський обласний центр зайнятості та Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації.

    Це унікальна можливість для молоді ознайомитись з професіями, актуальними на ринку праці нашого регіону, поспілкуватись з досвідченими майстрами.  

  У заході візьмуть участь школярі м. Одеси та Одеської області, вперше захід відвідають учні Знам'янської та Радісненської шкіл Знам'янської ОТГ  Іванівського району. Для них будуть проводити майстер-класи за професіями: електрогазозварник, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, лицювальник-плиточник, швачка, кухар, кондитер, манікюрниця,  перукар та інші.

      Метою заходу є профілактика безробіття серед молоді, орієнтація на вибір актуальних професій, формування бізнес-центрованого мислення, ознайомлення молоді з перспективними напрямками економічного розвитку області, регіонального ринку праці та послугами, що надає служба зайнятості.

Профорієнтаційний майстер-клас започатковано Одеською обласною службою зайнятості у 2011 році. За цей час проведено 12 майстер-класів, в яких взяли участь понад 2,5 тис. школярів.

 

 

 

Анонс/Подія: 
Анонс події