Одещина – чудовий край, де живуть люди різних національностей та культур, яких об’єднує велика любов до рідного краю, неповторного одеського колориту, відомих в усьому світі.

Наш край славиться  моряками, знатними кулінарами та іншими фахівцями, що створюють сприятливі та привабливі  умови для жителів області та туристів.

Саме для старшокласників Одещини, що обирають своє професійне майбутнє, 03 жовтня 2018 о 14.00 на базі ДНЗ «Одеський ЦПТО ДСЗ» за адресою м.Одеса, вул. І.Рабіна 18-А у форматі майстер-класів будуть представлені актуальні на ринку праці регіону професії.

До участі у заході запрошено 200 школярів м.Одеси та Одеської області. Для них будуть проведені майстер-класи за професіями: електрогазозварник, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, лицювальник-плиточник, швачка, кухар, кондитер, манікюрниця, перукар та інші.

   Під керівництвом досвідчених майстрів школярі спробують у свій перший робітничий урок доторкнутись до професій та своїми руками створити маленьке диво. Хто - покласти першу плитку на стінку, хто - створити кулінарний виріб, хто - зробити перший шов на сучасному швейному обладнанні,  хто - першу зачіску для своїх однокласників та прийняти участь у інших виробничих процесах.

До заходу запрошені прикордонна служба, національна поліція, національна гвардія, служба порятунку та ін.

 

 

Анонс/Подія: 
Анонс події