Однією із форм співпраці служби зайнятості з роботодавцем є проведення міні-ярмарків вакансій для працевлаштування незайнятих громадян та підбір працівників для підприємств.

21 червня фахівці Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій для чотирьох роботодавців району: ФОП Дядюн Н.Г; Будинок – інтернат; ФОП Найфлейш Любов Шмулівна; ТОВ « Кононівський елеватор», які мають вакансії за такими посадами: продавець продовольчих товарів, молодша медична сестра (санітарка), прибиральник службових приміщень, бармен, технік-лаборант, вагар, пробовідбірник, апаратник оброблення зерна.

Роботодавці звернулися до служби зайнятості з метою укомплектування вільних вакантних місць.     

Під час проведення заходу, в якому взяли участь 18 безробітних, шукачі роботи отримали інформацію про діяльність підприємства, місце проведення робіт, їх опис, умови праці та проживання, рівень заробітної плати тощо.

За підсумками міні-ярмарку 3 особам видане направлення на працевлаштування, 7 осіб запрошені на співбесіду безпосередньо у роботодавця з метою детального ознайомлення з умовами праці.

Всі учасники заходу мали можливість встановити особистий контакт з роботодавцем, направити резюме та в ході конструктивної співбесіди з’ясувати всі проблемні питання.

Анонс/Подія: 
Подія