Окнянським районним центром зайнятості в рамках співпраці з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування з метою вирішення питань зайнятості жителів Окнянського району були організовані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру присвячених до відзначення травневих свят, та які мають суспільно корисну спрямованість для сільських рад.
До проведення громадських робіт активно долучилися такі сільські ради, як: Антонівська, Гавиноська, Гулянська, Довжанська, Малаївська, Римарівська, Топалівська, Федосіївська та Чорнянська в яких взяли участь 33 безробітних мешканців відповідних населених пунктів. Сільські голови за участю безробітних провели роботи з благоустрою територій населених пунктів, зон відпочинку, територій, прилеглих до пам’ятників культури, здійснили упорядкування меморіалів, братських могил, місць військових поховань та кладовищ.
Робота в даному напрямку продовжується, а саме: упорядковуються центральні клумби, здійснюється благоустрій шляхом озеленення та прибирання придорожніх смуг, біляться дерева, бордюри та інше. Усі безробітні громадяни радо приймають пропозицію тимчасової роботи, адже за відсутності постійних місць роботи, на деякий час є можливість легальної зайнятості з гарантованим заробітком.
Користь від організації громадських робіт для суспільства очевидна, Окнянський районний центр зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.

 

 

 

Анонс/Подія: 
Подія