З метою сприяння легалізації „тіньової” зайнятості населення та „тіньової” заробітної плати 13 квітня 2018 року в Балтському районному центрі зайнятості за участю в.о. начальника Балтського бюро правової допомоги Подільського МЦ НБВПД Руслана Москаленко було   проведено активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості  в пошуках роботи  щодо важливості для них оформлення належним чином трудових відносин та участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Руслан Москаленко наголосив «Що бюро Правової допомоги ставить на меті – інформування населення про переваги легальної зайнятості та ризики «тіньової» зайнятості, тож кожна людина самостійно повинна вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням або ж мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії, забезпечуючи собі майбутнє». Розповів щодо реалізації ініційованого Міністерством юстиції України національного правопросвітницького проекту «Я маю право!», який має на меті підвищити юридичну грамотність українців.
Учасники семінару дізналися про форми нелегальних трудових відносин, які штрафні санкції та адміністративні штрафи передбачені на посадових осіб роботодавців. «Трудові відносини між роботодавцями і працюючими повинні будуватися на законодавчій основі, з дотриманням відповідних соціальних гарантій, що лише легальне працевлаштування гарантує забезпечення конституційних прав усіх учасників ринку праці» -  застеріг Руслан Москаленко.
Семінар відбувся в дружній атмосфері. Присутні отримали відповіді фахівців на поставлені запитання і застереження, що тільки від них залежить мати роботу, достойну заробітну плату та соціальний захист.

 

Анонс/Подія: 
Подія