Легалізація заробітної плати залишається найактуальнішим питанням сьогодення. Є роботодавці, які просто ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують найманих робітників працювати на невелику зарплату, часом зовсім не декларуючи оплату їхньої праці.

Бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату в «конвертах». У цьому випадку мова йде про «тіньові» заробітки, з яких не сплачуються податки і внески. В результаті, погодившись на одержання зарплати в «конвертах», більшість людей не замислюється, що свідомо обкрадають самі себе.

Питання офіційного працевлаштування знаходиться на постійному контролі робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Кілійської міської територіальної громади

Під час чергового  засідання робочої групи,  до складу якої входить і консультант роботодавця Кілійського відділу Ізмаїльської філії Одеського ОЦЗ Наталя Кістол, були обговорені питання щодо організації щотижневих рейдів-обстежень з подальшим наданням такої  інформації до відповідних служб для здійснення ними заходів у межах повноважень.

А напередодні засідання відбулася робоча зустріч керівництва Кілійського відділу Ізмаїльської філії Одеського ОЦЗ з головним державним інспектором відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області  Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Оленою Мяловою, під час якої обговорювалися питання спільної роботи на перший квартал поточного року в рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» з метою подолання незадекларованої праці на території Кілійської  та Вилківської міських територіальних громад.

Анонс/Подія: 
Подія