З метою легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, відбулося виїзне засідання робочої групи під керівництвом заступника голови Ананьївської міської ради Валерія  Крижана, за участю головного інспектора відділу з питань праці та заробітної плати Управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області Лисої Тетяни та представників Ананьївського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості.

Метою засідання було поінформувати підприємців, а також громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування.

Під час відвідування підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців Ананьївщини,  представником Управління з питань праці,  фахівцями місцевої служби зайнятості, та спеціалістами Ананьївської міської ради, було наголошено на правильності укладання трудових договорів між роботодавцем та найманою працею та поданні звітності про попит на робочу силу (вакансії) до служби зайнятості (форми 3-ПН). Також наголошувалося на дотриманні вимог чинного законодавства щодо законності провадження підприємницької діяльності, акцентовано увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення господарської діяльності.

Підприємцям та найманим працівникам, рекомендовано ознайомлюватись з інформацією щодо роз'яснень законодавства на сайтах Управління з питань праці та державної служби зайнятості

Хочеться, щоб важливість питання легалізації зайнятості населення знайшла розуміння серед роботодавців і найманих працівників. Інакше – доведеться сплачувати великі штрафи та нести відповідальність згідно із законом

Рейди-обстеження з метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів відповідно до законодавства на території Ананьївської громади будуть здійснюватись і надалі.

Анонс/Подія: 
Подія