21 вересня 2022 р. відбулася робоча зустріч фахівців Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості з головним інспектором відділу з питань праці та заробітної плати Управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області Лисою Тетяною Володимирівною.

В ході зустрічі було обговорено ряд актуальних питань, що стосуються змін у законодавстві про працю в умовах воєнного стану. Велика кількість важливих змін у законодавстві стосовно укладання та розірвання трудових відносин, оплати праці, тривалості робочого часу, надання відпусток та багато інших мають суттєве значення як для роботодавців, так і для найманих працівників, а тому злагоджена робота служби зайнятості і інспекції праці матиме велике значення для всіх суб’єктів ринку праці.

В ході зустрічі було досягнуто домовленостей щодо організації спільної роботи в напрямку легалізації найманої праці, донесення важливої інформації щодо змін в законодавстві, проведення спільних роз’яснювальних заходів для роботодавців тощо.

Одним з актуальних напрямків роботи є також попередження випадків порушення трудових прав громадян і залучення людей до примусової праці, перш за все, стосовно внутрішньо переміщених осіб, що намагаються зараз знайти роботу на Ананьївщині. 

 

 

Анонс/Подія: 
Подія