«28 років минуло від дня створення Державної служби зайнятості України. За цей час вона пройшла  важливі етапи становлення та розвитку на ринку  праці. Час не стоїть на місці. А разом з ним розвивається, модернізується та вдосконалюється і Служба зайнятості. У роботу постійно впроваджуються сучасні інноваційні підходи, головна мета яких - допомогти роботодавцю якнайшвидше знайти працівника, а шукачеві-роботу своєї мрії». Саме такими словами  розпочав зустріч з роботодавцями директор Балтської районної філії Олександр Лисогора.  Використовуючи презентацію, Олександр Петрович розповів запрошеним  про становлення служби зайнятості від витоків до сьогодення.

     Представники  фізичних осіб – підприємців: Юрковський Василь Олексійович, Боровський Ігор Ігорович, Олійник Андрій Семенович, Шелудченко Олександр Юрійович були нагороджені  подяками за плідну працю, вагомий внесок у  виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості у Балтському районі та з нагоди 28 річниці з дня створення Державної служби зайнятості.

         Запрошеною на круглий стіл була Д’явор Євгенія Агофонівна, яка пропрацювала в Службі зайнятості 16 років, а в липні 2018 року вийшла на пенсію. Завжди усміхнена , відповідальна, добросовісна і сповнена сил. Отримавши грамоту за плідну працю, Євгенія Агофонівна висловила слова вдячності директору за турботу.

       «Протягом  всього періоду існування Балтська районна філія працює для людей, щоб кожен хто звернувся до нас, відчув людське тепло, небайдужість та гарне ставлення, адже основною нашою діяльністю є сумління праця на користь людям», - зазначив директор.

Анонс/Подія: 
Подія