Кожна людина нашої країни відчула на собі негативні наслідки війни в країні. Це повпливало майже на всі сектори економіки... Не всі роботодавці змогли відновити роботу, а якщо і відновили - то частково. Відбулося вимушене скорочення та вивільнення працівників, в результаті чого проблема безробіття на ринку праці залишається досить актуальною.

До центрів зайнятості зросла кількість звернень внутрішньо переміщених осіб із зони воєнних і бойових дій, проблемною залишається ситуація із працевлаштуванням осіб передпенсійного віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями.

З метою надання індивідуальних консультацій таким безробітним  28 вересня 2022 року директором філії Вікторією Ільніцькою організований консультаційний день, в який на особистий прийом звернулося 5 осіб з числа безробітних. Під час консультаційної допомоги здійснювався аналіз конкретного випадку безробіття, надавалася інформація щодо подальших дій в перспективі працевлаштування, вільних робочих місць в регіоні, можливостей професійного навчання, інформаційних послуг, зокрема за участю соціальних партнерів (Пенсійного Фонду України, Безоплатної правової допомоги) тощо.

Зважаючи, що на сьогодні люди перебувають в періоді тривалої життєвої кризи необхідно активізувати всі свої психологічні резерви, визначити правильний та покроковий алоритм дій в напрямку власного працевлаштування та користуватися всіма індивідуальними рекомендаціями фахівців служби зайнятості,- наголошує В.Ільніцька.

Довідково: на консультацію звернулися 2 особи передпенсійного віку, 1 - внутрішньо переміщена особа, 1 особа з обмеженими фізичними можливостями та 1 особа з категорії молоді віком до 35 років.

 

Анонс/Подія: 
Подія