Татарбунарським відділом Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості продовжується робота із популяризації послуг служби зайнятості.

15 березня проведено низку заходів з інформування про запроваджені активні програми зайнятості:

     -  під час групових заходів для зареєстрованих безробітних було презентовано послуги з професійного навчання, у тому числі послуги Одеського центру професійно – технічної освіти, зокрема, про можливість отримання актуальних професій, затребуваних на ринку праці, за сприянням служби зайнятості. До запрошених було доведено інформацію про можливість отримання актуальних професій, затребуваних на ринку праці, за сприянням служби зайнятості. Шукачів роботи проінформовано про можливість підтвердження неформального професійного навчання за професіями «Кухар» та «Електрогазозварник».

     - відбулася зустріч начальника Татарбунарського відділу Білгород – Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості  Олени Мошу разом з головним державним інспектором відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Русланом Перебийносюком з внутрішньо переміщеними особами з Луганської області, які наразі проживають  на території Татарбунарської громади. Олена Мошу детально розповіла про можливість отримання ваучера на навчання. Презентувала роботу Кваліфікаційного центру Одеського центру професійно – технічної освіти, де можна отримати освітню послугу з присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації «Електрогазозварник», про можливість підтвердження неформального професійного навчання за професією «Кухар».

     - Олена Мошу та Руслан Перебийносюк поспілкувалися з підприємцями Віталієм Стояном та Наталією Стоян, які провадять свою діяльність у сфері виробництва хліба та хлібобулочних виробів. Обговорено діючі механізми економічного стимулювання роботодавців до працевлаштування шукачів роботи. Акцентовано увагу на перевагах легальної найманої праці, попри труднощі, які виникають в умовах воєнного стану, та надано інформацію зміни, які відбулися у трудовому законодавстві.

Анонс/Подія: 
Подія