Начальник Кодимського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості Наталія Біла спільно з Слобідським селищним головою Віктором Доцуленко, заступником селищного голови, начальником відділення інспекторів прикордонної служби «Тимкове», відділу прикордонної служби «Станіславка» провели зустріч з мешканцями Слобідської громади, під час якої розповіли місцевому населенню про перелік штурмових бригад  «Гвардії Наступу», до яких можуть долучитися добровольці, порядком вступу, навчанням та умовами служби. 

В своєму зверненні  організатори зустрічі наголосили, що  кампанія «Гардія наступу» в спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще підходять їм за ідеологією та цінностями. Людина, яка хоче приєднатися до «Гвардії наступу», може подати відповідну анкету на офіційному сайті де представлені всі бригади, які комплектуються та подати її до ЦНАП.

В своєму виступі  Наталія Біла розповіла про ситуацію на ринку праці, послуги, які надаються службою зайнятості та зазначила, що на сьогодні професія військовослужбовця є однією з найбільш актуальних і служба в ЗСУ може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці. Всі охочі, кому небайдуже майбутнє нашої Батьківщини, за покликом серця та душі мають можливість приєднатися до штурмових бригад «Гвардії наступу» і стати тим, хто звільнить нашу Україну.

Присутні отримали тематичні довідкові матеріали та відповіді на свої запитання.

Анонс/Подія: 
Подія