В Савранській районній філії Одеського ОЦЗ для шукачів роботи та безробітних проведено профінформаційний семінар з питань пошуку роботи.

Участь у семінарі взяла  начальник відділу «Савранське бюро правової допомоги Подільського МЦ з НБВПД Олена Шавловська та провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Савранської РФ ООЦЗ Інна Сакалюк. Учасники семінару ознайомилися з різними варіантами пошуку роботи та порядком працевлаштування в Україні та за кордоном. 

 Особливу увагу представник Савранського бпд  приділила правилам працевлаштування за кордоном. Важливо:

  • перевірити ліцензію агентства на право надавати послуги з працевлаштування за кордоном на сайті Міністерства соціальної політики. Зокрема, чи передбачає вона ту країну, куди збирається їхати українець;
  • агентство повинно мати прямий договір з іноземною фірмою-роботодавцем, перекладений державною мовою з мокрою печаткою;
  • в агентстві мають докладно розповісти про умови роботи: обов'язки, графік, розмір зарплати, лікарняний/відпустку, компенсацію з втрати працездатності. А також про термін контракту, переїзд, проживання, харчування тощо. Назвати  роботодавця: точну назву компанії, відомості про неї. Це повинно бути підкріплено документами.
  • контракт краще одразу не підписувати, а взяти додому та уважно вивчити, проконсультуватися з юристами.

Отримати безкоштовну консультацію Центру консультування мігрантів Міжнародної організації міграції (Українська національна довідкова лінія з питань міграції та протидії торгівлі людьми 0-800-505-501 зі стаціонарних номерів та  527 з мобільних).

Учасники семінару отримали роздаткові матеріали з юридичними консультаціями та контактами  Савранського бюро правової допомоги.

 

Анонс/Подія: 
Подія