Спеціаліст Захарівського відділу Роздільнянської філії Одеського ОЦЗ Ірина Григорецька, з метою покращення правової та інформаційної обізнаності населення, зокрема зареєстрованих безробітних, провела інформаційний захід  із залученням головного юриста Захарівського бюро правової допомоги Наталії Заболотної.

Юрист бюро правової допомоги презентувала правові послуги, які можна отримати звернувшись до бюро, провела міні-лекцію на тему: «Інформаційна гігієна в умовах війни». Була приділена увага таким питанням: види дезінформації, способи перевірки інформації та відповідальність за поширення неправдивої інформації. Фахівець зазначила, що варто користуватися та довіряти лише перевіреним та офіційним джерелам інформації з приводу будь-якого питання.

В ході зустрічі фахівець центру зайнятості ознайомила присутніх із змінами чинного законодавства про зайнятість, із комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості та сучасними підходами до їх отримання. Спеціаліст звернула увагу учасників заходу на можливість отримання допомоги від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН. Повідомила, що з 1 лютого стартувала перша хвиля подачі заяв на отримання мікрогрантів для започаткування чи розвитку свого бізнесу, а також про особливості та умови його отримання і використання.

Кожен мав можливість задати питання, яке цікавить і отримати кваліфіковану відповідь на нього. Заходи такого формату дають змогу отримувати більше корисної інформації від спеціалістів різних сфер діяльності.

Анонс/Подія: 
Подія