Громадські та інші роботи тимчасового характеру є однією з дієвих форм задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках та активної підтримки безробітних. Це надає можливість виконувати роботи, що відповідають потребам роботодавців та залучати безробітних до виконання суспільно корисних робіт. Завдяки проведенню громадських робіт у населених пунктах підтримуються чистота й порядок.
Починаючи з січня 2018 року в громадських та інших роботах тимчасового характеру, які організовувались фахівцями Іванівського районного центру зайнятості на замовлення роботодавців, взяли участь 93 особи, з них 41 особа з категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (відповідно до ст.14 ЗУ “Про зайнятість населення”), 13 осіб віком до 35 років.
У зв’язку з травневими святами, в громадських роботах взяли участь 4 зареєстрованих безробітних, які виконували роботи, пов’язані з благоустроєм територій населених пунктів с.Знам’янка (Знам’янська ОТГ), с.Конопляне (Коноплянська ОТГ), с.Білка (Білчанська с/рада). Прибиралася територія навколо пам’ятників та меморіалів, упорядковувалися газони, цвинтарі, прибиралися узбіччя доріг, вирубалися чагарники, білилися дерева, бордюри тротуарів, тощо.


 

Анонс/Подія: 
Подія