Весна у самому розпалі, а це означає – кращий час для прибирань. Такої ж думки і фахівці Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Тому, 11.04.2019 фахівці центру зайнятості вийшли прибрати територію навколо центру зайнятості. Одні справлялися з граблями, другі збирали листі, а мужчини мили вікна.
Якщо кожен з нас наведе порядок навколо себе, то разом ми зможемо зробити країну краще.
Анонс/Подія:
Подія