Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

Задля пошуку достойних кандидатів на вакантні місця,  працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами праці у Біляївському відділі Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості 16 лютого 2023 року  проведено ярмарок вакансій.  На заході були присутні представники КП «НАШ ДІМ», ТОВ "АКВАФРОСТ", АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ", ПП АГРОФІРМА "ПРОМІНЬ", ФІЛІЯ "ІНФОКСВОДОКАНАЛ", УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАЯКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТОВ "ЕРДКРАФТ", філія АТ"Укрзалізниця" якими були презентовані підприємства, надана інформація щодо актуальних вакансій, умов праці, вимог до кандидатів. Всього в заході взяли участь 8 роботодавців,  якими  було представлено 49 вакансій.

Спеціалістами філії проведена презентація Державного навчального закладу  «Одеський центр професійно-технічної освіти  державної служби зайнятості».

Анонс/Подія: 
Подія