Продовжуємо роботу щодо інформування роботодавців з приводу дотримання вимог законодавства з питань легалізації зайнятості населення. Цього разу в форматі “круглого столу” зустрілися начальник Любашівського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості Тетяна Подолян, представник відділу перспективного розвитку і сільського господарства Любашівської ОТГ Олена Яковенко та головний інспектор з питань праці Олександр Гонтар.

 Під час заходу обговорювалися питання щодо дотримання норм трудового законодавства в умовах дії воєнного стану в Україні, про проведення спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи з громадянами, які прибули із інших регіонів, або планують перетинати кордон України.

Роботодавців та працівників ознайомили з вимогами трудового законодавства та ризиками, які виникають внаслідок їх порушень.

«Нелегальне працевлаштування призводить до негативних наслідків, як для роботодавців, так і для працівників» - підкреслила начальник Любашівського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості Тетяна Подолян.

Анонс/Подія: 
Подія