Юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, подають звітність щодо кількості працевлаштованих громадян філіям Одеського обласного центру зайнятості та базовим центрам зайнятості не пізніше 15 січня після звітного року за місцем здійснення діяльності.

Зазначена інформація подається за формою звітності №1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців», затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України від 07.08.2015 №815. Завантажити форму звітності та ознайомитись з порядком її подання можливо за посиланням: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1225-15

Відповідно до ч. 4 ст. 53 Закону України «Про зайнятість населення» у разі неподання або порушення порядку подання суб’єктом господарювання, який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні, відповідно до цього Закону відомостей, про працевлаштованих ним осіб стягується штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

Звертаємо увагу на те, що суб’єкти господарювання, які протягом звітного періоду не працевлаштували ні однієї особи, також подають Звіт №1-ПА з нульовими показниками.

Анонс/Подія: 
Анонс події