В Ананьївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості пройшов день відкритих дверей. Мета заходу – шляхом підвищення інформованості громадян району про послуги служби зайнятості, збільшити чисельність звернень  мешканців до служби зайнятості. Захід відвідали понад 30 осіб.

Під час заходу фахівці Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості ознайомили зі схемою користування інформаційним наповненням функціонально-просторових секторів, змістом та призначенням довідково-консультативного сектору, сектором самостійного пошуку вакансій, реєстраційно-приймальноим сектором, сектором взаємодії з роботодавцями. А також з принципами роботи тачскріну для безробітних, та тачскріну для роботодавців, поінформували відвідувачів філії про послуги, які надає служба зайнятості, розповіли про наявні вакансії, умовами праці, вимогами до кандидатів та розмір заробітної плати. Також учасники заходу дізналися про Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та можливість пройти підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за спеціальностями, які мають попит на ринку праці. Зокрема, організатори заходу акцентували увагу учасників на таких важливих моментах роботи служби зайнятості як:

    - обслуговування  осіб в територіальних підрозділах служби зайнятості здійснюється незалежно від реєстрації місця проживання, що є новим демократичним зрушенням у роботі центрів зайнятості;

   - відповідальність спеціалістів філії  за кінцевий результат їх роботи з клієнтами. Тобто, спеціаліст є кар’єрним радником клієнта, і в його руках сконцентровані всі соціальні інструменти, які він має застосувати для прискорення працевлаштування особи чи оперативного укомплектування вакансії.

Фахівці районної філії спрямували увагу учасників на рівень безробіття в регіоні, прискорення працевлаштування і скорочення терміну укомплектування вакансій. Удосконалення процедури та операції прийому громадян відповідно до Єдиної інформаційно-аналітичної системи, яка дозволяє спрямувати зусилля спеціалістів служби зайнятості на безпосередню роботу з клієнтами – особами, які шукають роботу та роботодавцями з врахуванням їх особливостей і специфічних потреб.

Учасники заходу були вражені новаціями в службі зайнятості та відзначали надзвичайну важливість наявності на території окремих громад  установ служби зайнятості.

Анонс/Подія: 
Подія