Традиційно у вересні Одеська обласна служба зайнятості проводить декаду профорієнтації «Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості». В цьому році проведення інформативних та важливих для молоді заходів з питань вибору майбутньої професії відбудеться з 22 по 30 вересня.

Основною метою декади профорієнтації «Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості» є допомога молоді у професійному самовизначенні в реаліях сучасної України.

Протягом декади філіями Одеського обласного центру зайнятості та базовими центрами зайнятості заплановано низку профорієнтаційних заходів, серед яких інтерактивні заходи для молоді, професіографічні екскурсії, профорієнтаційні уроки, презентації навчальних закладів та послуг з професійного навчання, у т.ч. послуг ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної Служби зайнятості». Декада пройде із залученням представників вищих навчальних закладів, закладів профтехосвіти, органів влади та місцевого самоврядування, роботодавців.

Як не загубитися в розмаїтті професій і вибрати ту, що буде приносити не лише радість і задоволення, а ще й дозволить залишатися затребуваним фахівцем у вирії сучасного сьогодення? Відповіді на ці питання допоможуть знайти профорієнтаційні заходи, що відбудуться у рамках декади профорієнтації «Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості».

Анонс/Подія: 
Анонс події