В грудні 2018 року до Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості звернувся Олександр Пашков за  допомогою в  пошуку роботи. Він проживає в сільській місцевості, неподалік від смт Сергіївка. В зимовий період населення цього регіону має проблему з працевлаштуванням.Робота з’являється переважно влітку, коли відкриваються підприємства санаторно-курортного типу.

Олександр Олександрович працював на одному з таких підприємств кухарем та у зв’язку із закінченням сезону лишився без роботи. Олександр має майнові зобов’язання - повинен виплачувати аліменти дитині. Але з втратою роботи, виплачувати стало важко. Попри складнощі, чоловік прагнув працювати.

За період перебування на обліку Олександр Олександрович брав участь в семінарах з техніки  пошуку роботи, відвідав «Ярмарок вакансій». Безробітному було надано індивідуальні профінформаційні та профконсультаційні послуги.

За сприяння служби зайнятості чоловік пройшов курси цільового призначення по дотриманню безпечного ведення робіт на підприємствах санаторно-курортного типу.

Олександру була запропонована робота в одному з санаторіїв смт  Сергіївка. Після співбесіди з представником відділу кадрів підприємства, він був працевлаштований в ДП «Південь-курорт-сервіс» - кухарем.

До центру зайнятості звертаються люди з проблемами працевлаштування . Та наша служба готова допомогти кожному.

Анонс/Подія: 
Подія