У листопаді 2018 року до  Центру зайнятості Суворовського району м. Одеса звернулась Ольга Асютіна-Майдан з метою пошуку роботи. 

Жінка має вищу освіту за спеціальністю «Фінанси і кредит» та кваліфікацію «Економіст». На останньому місці роботи працювала начальником відділення банку.

Ольга тривалий час не могла працевлаштуватися, наполегливо шукала роботу, але самостійні пошуки не були вдалими.  Іноді  не вистачає досвіду презентувати себе роботодавцю або досвіду роботи. Тож, безробітна, перебуваючи на обліку ретельно дотримувалась рекомендацій щодо сприяння своєму працевлаштуванню, систематично відвідувала різноманітні семінари з техніки пошуку роботи, написання резюме  та  активно брала участь у заходах служби зайнятості.  

Однією з пропозицій працевлаштування, яку запропонували фахівці центру зайнятості, була вакансія фахівця відділу економічної безпеки на ТОВ «Епіцентр» .  Попри те, що Ольга тривалий час працювала на керуючій посаді, вона погодилась, адже рівень заробітної плати та умови роботи повністю влаштовували жінку та роботодавця. Вже з березня 2019 року вона успішно приступила до виконання нових службових обов'язків.  

Анонс/Подія: 
Подія