Фахівці Кілійського районного центру зайнятості активно залучають до проведення профорієнтаційних заходів соціальних партнерів, серед яких вже кілька років поспіль є й Кілійський районний військовий комісаріат, з яким підписано спільне рішення про відбір та прийняття громадян України на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України.
Цього разу під час проведення профконсультаційного семінару «Оволодій новою професією» представники райвійськкомату розповідали про професії, яких сьогодні потребують Збройні Сили України, та умови проходження служби за контрактом.
Військова служба дуже специфічна, бо пов'язана із захистом своєї Батьківщини, а тому потребує придатних до неї за станом здоров'я та віком громадян.
Заступник районного військового комісару, учасник АТО, М. Шевченко та начальник відділення офіцерів запасу і кадрів І. Скиба розповіли про нові умови для військових-контрактників і про те, чому варто вступати до лав Української армії. Вони підкреслили, що останнім часом в країні зросла потреба у професійній та вмотивованій армії. А основною перевагою військової служби за контрактом є стабільне грошове забезпечення та поетапне його зростання, бо військові професії сьогодні – найбільш високооплачувані на ринку праці. Армія потребує водіїв і радистів, медиків і електриків. Йшла мова і про перспективи кар’єрного росту, про соціальний та правовий захист військовослужбовців та можливість отримання військових професій як в навчальних частинах, так і у вищих навчальних закладах. А на сам кінець були наведені приклади проходження військової служби за контрактом мешканцями Кілійського району.

 

Анонс/Подія: 
Подія