16 листопада 2022 року Одеський обласний центр за сприяння Одеської обласної державної (військової) адміністрації організовує Марафон «Ярмарок Вакансій».

Мета – налагодження комунікацій на ринку праці, укомплектування вільних робочих місць, створення умов для повернення шукачів роботи до зайнятості. Окрема увага буде приділятись працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб (ВПО). 

 В м. Одеса Ярмарок відбудеться 16 листопада 2022 року об 11:00 за адресою: вул. Іцхака Рабіна, 18а. В заході візьмуть участь керівники та фахівці Донецького та Херсонського обласних центрів зайнятості.

На Ярмарку будуть представлені вакансії від провідних роботодавців Одеської та інших областей України. Усі бажаючі зможуть отримати консультації з питань зайнятості, отримання мікрогрантів, ознайомитись з умовами навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти  ДСЗ», відвідати тренінг «Співбесіда з роботодавцем».

Місцеві ярмарки вакансій у рамках Марафону пройдуть 16 листопада 2022 року у містах та смт Одеської області: Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Подільськ, Ананьїв, Арциз, Балта, Біляївка, Березівка, Болград, Кілія, Кодима, Рені, Роздільна, Южний.

Довідково:

Протягом 2022 року до Одеської обласної служби зайнятості з метою пошуку роботи звернулось 3,1 тис. ВПО, найбільша кількість – з Донецької та Херсонської областей.

Анонс/Подія: 
Анонс події