Це, мабуть, єдине місце в Одесі яке можна назвати музеєм дуже умовно. Тут дуже жива, несподівана експозиція, що пробуджує невгамовний інтерес. Якщо в інших музеях до цінних експонатів не можна навіть доторкнутися, то тут не тільки можна, а й обов'язково потрібно все помацати, перевірити і побачити, як у твоїх власних руках народжується експеримент.

Сьогодні, в рамках тижня профорієнтації «Моє майбутнє в моїй громаді!», Одеський міський центр зайнятості запросив на професіографічну екскурсію учнів-сиріт ліцею «Олімпієць» до першого на Півдні України науково-розважального інтерактивного Музею Цікавої Науки. Багатьом дітям шкільні предмети природничого циклу: фізика, хімія, біологія, геологія, астрономія, математика здаються нудними або складними у вивченні. Але тут вони переконуються в тому, що навіть найскладніші завдання і найдовші формули можуть бути цікавими, варто на них тільки подивитися з іншого боку. Адже тут зібрано понад 130 інтерактивних експонатів, все найдивовижніше зі світу науки, що пробуджує їх інтерес і стимулює до здобуття знань.

Тут кожен знайшов собі щось до душі: одні, досліджували фізичні явища своїми очима-вухами (поруч висить інструкція, що робити і опис закону зрозумілою мовою), другі– розгадували головоломки (деякі годинами залипають), інші –спробували подолати закони фізики або перевірили свої здібності (спритність, реакцію). Традиційно сподобався великий, в рази більших розмірів ніж звичайний, стіл з великими чашками, сидячи за ним почуваєшся, як Аліса в країні чудес. Демонстрація звукових хвиль, магнітний «апарат»– дві «труби», які можна з'єднати містком з гвинтиків, капсула з мильними бульбашками, кімната «дзеркальний лабіринт». А акустична кімната, де можна пограти на арфі без струн і «забацать» на справжній концертній барабанній установці, такій як у музичних рок-груп!А ще лабіринти, різні штуковини, багато чого цікавого в розділах зорових і звукових експериментів! Словом, зайнятися є чим: цей простір наче чекає саме твоїх відкриттів!

Тож, реакцію дітей важко передати словами – можна тільки отримати задоволення від їх захоплення: «Дуже цікаво, все можна помацати, запустити, а це дуже важливо! згадати те, що вчили», «Бережіться головоломок– захоплюють надовго! Захват!», «Дуже круте і цікаве місце! Ми поторкали все, що можна було поторкати! Побачили і дізналися багато нового!», «Коротше дуже цікаво – йти ніхто не хотів!»

Анонс/Подія: 
Подія