Скільки раз нам доводиться чути: «Філолог – це не професія, це лише освіта», «З філологією далеко не підеш…», «Ну і ким ви будете? Вчителями мови і літератури?» Такими питаннями закидають нас, філологів, наші знайомі, близькі та друзі, котрі обрали модніші спеціальності і думають, що спіймали бога за бороду. Насправді ж кар’єрні можливості для філолога не такі вже й обмежені. Потрібно просто про них знати!

25.05.2018

Часто під словом «манікюр» розуміють тільки дизайн нігтів. Це неправильно, оскільки краса неможлива там, де немає чистоти і доглянутості.

11.05.2018

Професія МОНТАЖНИК ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ - одна із сучасних будівельних професій

У зв'язку з впровадженням в будівельну індустрію гіпсокартону, в класифікаторі з'явилася нова професія «монтажник гіпсокартонних конструкцій». Це спеціаліст по гіпсокартонних конструкціях, від якого залежить естетичний вигляд інтер’єру. Здебільшого – це стелі (євро) із різними підсвітками, площинами, об’ємами, кольорами.

Загальна характеристика професії:

Представник цієї професії повинен:

11.05.2018

Трактор є одним з енергетичних засобів виконання різноманітних фізичних робіт не тільки в сільському господарстві, а й в інших галузях народного господарства, коли державні, колективні і фермерські господарства мають різноманітну вітчизняну і зарубіжну сільськогосподарську техніку, подальше зростання виробництва продукції, зміцнення економіки України залежить від рівня кваліфікації механізаторських кадрів.

03.05.2018

Щорічно 23 квітня в Україні відзначається день психолога. Професія психолога - творча і дуже цікава, вона потребує постійного розвитку та вдосконалення. Робота психолога - це досвід спілкування з різними людьми, досвід, що дає можливість більше розуміти себе й власне життя. Обрати професію психолога - означає обрати спосіб життя.

Історія професії

23.04.2018

Адміністратор – людина яка формує перше враження від установи яку ви відвідуєте.

Адміністратор - перший, з ким зустрічається відвідувач, тому на ньому лежить відповідальність за створення позитивного першого враження. Чим займається адміністратор готелю? В його обов'язки входить координування роботи готелю. Він відповідає за злагодженість дій персоналу і дає вказівки співробітникам, консультує постояльців готелю, розселяє їх, знайомить з правилами проживання, видає і забирає ключі від номерів, відповідає за кореспонденцію.

21.05.2018

Не можна стверджувати, що кожен, хто працює на радіо, з дитинства був натхненним радіоаматором. Але ось будь-які варіанти соціофобії - абсолютне протипоказання для постійної роботи на радіо. Зате успіху побічно сприятимуть ваші заняття сценічною мовою, вокалом, спів в хорі і отримання музичної освіти ...

Які є посади?

Штат радіостанції передбачає найрізноманітніші посади:

11.05.2018

Ця професія входить до п’ятірки найбільш затребуваних.

Кваліфікований секретар - права рука керівника, його незамінний помічники і, звичайно ж, обличчя фірми. Вважається, що це суто жіноча професія, проте секретарями можуть бути і чоловіки. Секретар зі знанням іноземних мов може працювати в українському представництві зарубіжної компанії, у спільному підприємстві або в українській організації, пов'язаній із зарубіжними партнерами.

03.05.2018

Лицювальник-плиточник – одна з найцікавіших будівельних професій, специфіка якої полягає в тому, що лицювальник має справу в основному з внутрішніми поверхнями будинків.

Ви обрали професію лицювальника-плиточника?

23.04.2018

Назва професії «аніматор» пішла від англійського слова «animate» - надихання, оживлення.

11.04.2018