Щорічно 25 березня відзначається День Служби безпеки України. Боротьба з тероризмом, наркобізнесом, нелегальною міграцією, розвідка та контррозвідка – все це сфера діяльності Служби безпеки України.

Представники служби - мужні, відповідальні та надійні люди, які стоять на сторожі економічної, фінансової безпеки Країни та її територіальної цілісності.

Працівник Служби безпеки повинен поєднувати безліч особистих та професійних якостей. Витримка, професіоналізм, гарна фізична підготовка, емоційно-психічна стійкість, впевненість у собі, вимогливість, уміння пристосовуватись до екстремальних ситуацій та багато іншого.

Професія відноситься до найбільш затребуваних на ринку праці, спеціалісти можуть працювати як на підприємствах будь-якої організаційно-правової форми, в банках, державних організаціях і установах (зокрема, в Державній фіскальній службі Україні та Державній аудиторській службі України), так і вести приватну практику у сфері безпеки бізнесу. Для побудови сучасних систем економічної безпеки потрібні фахівці, які володіють глибокими теоретичними знаннями в галузі економічної безпеки, можуть проектувати сучасні системи економічної безпеки, управляти їхньою діяльністю, знають правові основи організації та діяльності систем економічної безпеки, сучасну економіку, існуючі небезпеки та загрози економічній безпеці, механізми управління та взаємодії в системі економічної безпеки, можуть здійснювати стратегічне та оперативне планування діяльністю системи економічної безпеки, а також управляти процесом використання спеціальної техніки і технологій комплексної протидії сучасним небезпекам і загрозам стабільній роботі вітчизняних суб’єктів господарської діяльності.

Навчатись за спеціальністю «Менеджмент» можливо у вищих навчальних закладах України, зокрема, в Одеській області в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку, Одеському національному економічному університеті, Одеському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом та інших.

За допомогою профдіагностичного тестування фахівці служби зайнятості можуть визначити сильні та слабкі професійні та особистісні риси, напрямок кар’єрного зростання.

Записатись на тестування або отримати додаткову інформацію можна у будь-якому центрі зайнятості, в т.ч. за допомогою електронної черги за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment.