В наш час  навіть важко уявити життя без послуг таксі. Адже часто ми запізнюємося на роботу, потяг чи важливу зустріч і в такому разі звертаємося служби перевізників. До слова, 22 березня - професійне свято водіїв таксі.             

Професія водія таксі, попри збільшення кількості автомобілів у населення, завжди затребувана. Одночасно, саме цей вид діяльності багато людей вважають навіть покликанням. Для того, щоб стати професіоналом в цій сфері необхідна наявність певних якостей.                                           Якості, притаманні водію таксі.

Водій таксі повинен мати певні якості для того, щоб мати успіх в роботі. Безпечна манера керування автомобілем - найважливіша складова. Пасажири потребують якісної послуги, яка надає позитивні емоції, відчуття комфорту та безпеки.

Пунктуальність, ввічливість, обізнаність, комунікабельність, ввічливість, охайність.  

Клієнт потребує уваги. Мовчазний водій навряд чи зможе викликати почуття довіри та комфорту під час поїздки. Варто пам'ятати, що таксі - це послуга, що надається людям. Таким чином, буде актуальним твердження про те, що клієнт завжди правий. Як би не поводився пасажир, водій повинен дотримуватися норм етики.

Зовнішній вигляд водія, а також його автомобілю може сказати дуже багато. Транспортний засіб - це інструмент заробітку. Через це машина повинна бути справна та чиста.                                              

Професію отримати можна шляхом проходження навчання за напрямком «водій автотранспортних засобів (кат. В)».                                                  

Плюси професії. Плюсом професії є стабільний прибуток. Регулярний вихід на роботу гарантує відмінний дохід. Товариські люди зможуть швидко реалізуватися в професії. Ті, хто відчуває в собі дар психологів, дуже комфортно себе відчувають за кермом таксі.                                

 Що стосується працевлаштування, працювати можна в одній із фірм, що надають послуги перевізника, або особа може відкрити власну справу.                          

Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно шляхом «електронної черги» записатись на прийом до фахівця у зручний для вас день та час.

Записатись на тестування або отримати додаткову інформацію можна у будь-якому центрі зайнятості, в т.ч. за допомогою електронної черги за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment.

 Довідково: станом на 01 березня 2021 в базі даних вакансій Одеського ОЦЗ були наявні понад 100 вакасій водія автотранспортних засобів.