Набрав чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 № 851 «Про затвердження форми звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» та Порядку її подання».

Юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, за кордоном та/або здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців (далі – посередники у працевлаштуванні), подають інформацію про кількість працевлаштованих громадян до міських, районних і міськрайонних центрів зайнятості не пізніше 15 числі місяця після звітного кварталу.

Завантажити форму звітності (квартальну) та ознайомитись з порядком її подання можливо за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0717-19.

Нагадуємо, що відповідно до ч. 4 ст. 53 Закону України «Про зайнятість населення», у разі неподання або порушення порядку подання суб’єктом господарювання, який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні про працевлаштованих ним осіб, стягується штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

Звертаємо увагу на те, що суб’єкти господарювання, які протягом звітного періоду не працевлаштували ні однієї особи, також подають звітності № 1-ПА з нульовими показниками.