21.10.2019 | 10:24

Вперше в Одесі, 18 жовтня, на Морвокзалі понад 1 000 учнів стали учасниками незвичного молодіжного заходу «NEXT-профорієнтація».

«Одеська служба зайнятості вперше проводить такий широкоформатний захід. Це стало можливим завдяки співпраці з Адміністрацією морських портів України. Проведення профорієнтаційної роботи сьогодні дає можливість у майбутньому забезпечити ринок праці затребуваними спеціалістами», - коментує проведення заходу директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко.

Великий зал Морвокзалу перетворився на територію спілкування молоді з представниками навчальних закладів та підприємствами міста. Обрати собі професію, спробувати та впевнитись на майстер-класі у своєму виборі та знайти подальше місце роботи — таку ціль ставили перед учасниками організатори. Для цього були створені всі умови: запрошено майже 40 представників навчальних закладів та 20 провідних компаній Одеси.

20 провідних компаній Одеси пропонували понад 500 актуальних вакансій. Серед них: ТОВ “БІІР Україна”, ЗАТ “Пласке”, АТ “Укрзалізниця”, АБ “Приватбанк”та інші. Кожен з роботодавців презентував свої підприємства, спілкувався з майбутніми кандидатами.

Навчальні заклади, серед яких Одеський національний політехнічний університет, Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова, Одеський національний університет ім. Мечникова тощо, знайомили молодь зі своїми системами навчання, спеціальностями та напрямами. А це ІТ — технології, промислова автоматика, комп’ютерні та транспортні технології тощо.

Можливість проходження професійного навчання за сприяння служби зайнятості презентував ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». З актуальними професіями учасники знайомились на майстер-класах від викладачів центру.

Також всі охочі мали змогу отримати професійну допомогу в складанні резюме, вдосконалити навички самопрезентації, пройти психодіагностичне тестування, щоб краще знати свої сильні і слабкі сторони. Ці знання стануть у пригоді при працевлаштуванні і перші кроки у побудові успішної кар'єри.

До участі у заході долучились школярі ОТГ Лиманського району.

Захід проведено у рамках підписаного сторонами Меморандуму про співробітництво.