24 червня 2018 року – всеукраїнський День молоді. Це активна та працездатна частина суспільства, від якої залежить майбутнє нашої держави. 

Фахівці служби зайнятості  Одеської області активно допомагають молоді у свідомому виборі професії, визначені своїх здібностей та нахилів, можливості орієнтуватися на ринку праці, сприяють у пошуку роботи. 

23.06.2018

В Одеському міському центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу «Дотримання гарантій з оплати праці та сприяння легальній зайнятості населення». Актуальною темою його стали питання боротьби з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізації гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

19.06.2018

Світовий ринок стрімко змінюється, разом з ним змінюється й ринок праці. Все більше людей стикається з неминучістю кардинальної зміни виду діяльності. Незважаючи на те, що є чимало вакансій, кожна десята людина працездатного віку в Україні - без роботи. Але є й ті, хто намагається йти в ногу з сучасним світом й керувати своїм життям. Ці люди прийняли рішення залишатися особистістю, долати виклики нового часу та оволодіти новою професією.

14.06.2018

Проблема вибору професії випускниками шкіл - не нова, і щороку вона постає перед учнями та їх батьками. Де та найвірніша «точка опори», від якої залежить професійне майбутнє. Як не схибити? Що зробити для вирішення цього непростого життєвого завдання?

21.06.2018

З 14 червня 2018 р. в Одесі проходить дводенний семінар, організований Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України «Трудова міграція. Ринок праці і заробітна плата», в якому взяли участь представники служби зайнятості.

14.06.2018

За даними Одеської служби зайнятості, протягом 5 місяців поточного року на обліку перебувало 23 тис. безробітних. Ринок праці змінюється разом з розвитком економіки й техніки та часом важко знайти ті ж самі умови праці які були досі. За офіційною статистикою без роботи в Україні - кожна десята людина працездатного віку, пише «Сьогодні». У той же час є чимало вакансій, наприклад, в Одеській області 4 581 підприємство представило 22 459 вакансій. Область потребує продавців, водіїв, кухарів, електромонтерів, слюсарів і токарів. Лідер цього попиту - швачки.

13.06.2018